redscode/web development

Web Development

Dla nas web development to coś więcej niż kodowanie. To tworzenie cyfrowych doświadczeń, które budują skalę Twojego biznesu.

Aplikacje webowe dla biznesu

Tworzymy nowoczesne strony internetowe i aplikacje z myślą
o Twoim biznesie.

Realizujemy tylko dedykowane projekty, w oparciu o najnowsze narzędzia i biblioteki JavaScript. Dzięki temu strony są szybkie i płynne w interakcji. Tworzymy responsywne produkty, które przykuwają wzrok i angażują Twoich klientów. W naszych projektach stosujemy najlepsze praktyki UX/UI, dzięki czemu dostarczane aplikacje są intuicyjne i chętnie odwiedzane przez użytkowników.

nasze podejście

img
Witryny internetowe

Landing page

Aplikacje webowe

Projektowanie UX/UI

specjaliści od JavaScript

Aplikacja webowa to coś więcej niż strona internetowa.

Wszystko, co możemy uruchomić za pomocą przeglądarki można nazwać stroną internetową. Łatwo odróżnić jednak statycznie prezentowaną treść od interaktywnego serwisu, oferującego zaawansowane funkcje. Strona internetowa, która statycznie prezentuje informacje, nie ma wystarczającej liczby punktów styku, żeby zatrzymać użytkownika. W tworzonych przez nas aplikacjach myślimy o jego indywidualnych doświadczeniach. Serwis internetowy musi żyć, dlatego dostarczamy wygodne w obsłudze narzędzia dla jego administratorów i moderatorów.

Doświadczenie

img