redscode/mobile development

Mobile Development

Mobile first już od dawna nie jest trendem. Z roku na rok jesteśmy coraz bliżej ery mobile only.

aplikacje cross-platformowe

Android czy iOS - od czego zacząć?

Z nami nie musisz wybierać. Wykorzystanie narzędzi React Native pozwala nam tworzyć aplikacje na obie platformy jednocześnie. To podejście jest dużo szybsze i tańsze niż tworzenie dwóch osobnych aplikacji na Android i iOS. Dzięki wspólnej bazie kodu również ich utrzymanie i rozwój stają się łatwiejsze.

Chcemy, aby Twoja aplikacja wyglądała świetnie i była intuicyjna dla użytkowników. Jednak na pierwszym miejscu stawiamy zawsze efektywność biznesową.

nasze podejście

img
Jedna aplikacja na dwie platformy

Technologia dobrana do Twoich potrzeb

Zaangażowanie analityczne

Proste i mniej angażujące utrzymanie

progresywne aplikacje internetowe

Zależy Ci na jeszcze większej elastyczności?

Często zamiast aplikacji natywnej warto sięgnąć po PWA, czyli progresywną aplikację internetową. PWA można nazwać hybrydą aplikacji natywnej z webową - mimo, że tworzy się ją z wykorzystaniem szybszych do wdrożenia technologii webowych, to użytkownik często nie odróżni jej od natywnych aplikacji. PWA nie jest uruchamiana z przeglądarki, a jako samodzielny program zapisywany na telefonie. Może działać offline i wykorzystywać wiele wbudowanych funkcji urządzenia. Nie ma również konieczności publikowania jej na sklepach typu Google Play czy Appstore, choć istnieje taka możliwość.

Doświadczenie

img